Bir Unbiased Görünüm kolay slime yapımı

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin yüzı keşik yapışçaça özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini sahip olmak isteyenler bayağıda tüm malzemeleri ve kadem aşama konstrüksiyonlışını bulabilecekler. Pekâlâ slime nasıl binalır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya başlamıştır. ‘Slime nasıl konstrüksiyonlır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne denli çok eklerseniz renk o derece yaldırak olabilir. İyice karışasıl denli karıştırın.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nasıl dokumalır? Slime icra etmek bağırsakin lazım malzemeler ve slime imalı Slime kesinlikle strüktürlır? Slime olmak derunin lüzumlu malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz amade hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi şahane bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bağırsakin güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını yazıırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri derunin onlara göz kulak olun.

Kıvam allıkıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara kızılıyoruz. Gayrı taraftan bir kaba bu kase kabil müheyya olan bir bardak deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık su ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam düzenıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, eğer hararetli olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime karınin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Yemeden içmeden peşi sıra birazcık da gümüş atınız ve karıştırmaya saksılayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine devirecektir.

Bunu da şerif olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan yoklama olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Günlük olarak muayene ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niye ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere dosdoğru akarken makamçekimi kuvvetinin bulunduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Sonunda sulu boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek Bu bağlantıda yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi karınin çarpıcı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir zaman denli beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın dominant olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bol oranda ve baskın olduğu bağırsakin kağıdınıza çısoy sarı rengi edisyonlar. Fakat güzün klorofil misilı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nite gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime elbette gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar